30. ročník je za námi....

Až budeme s odstupem času vzpomínat na 30. ročník Žamberského duatlonu, bude to ten ročník – ten v době koronavirové. Jsme nesmírně rádi, že závod mohl v původním termínu proběhnout a nařízená opatření nám výrazně nezkomplikovala práci se samotnou organizací a průběhem závodu. 

Děkujeme Vám všem, že jste svoji hojnou účastí podpořili jubilejní 30. ročník. 

 

A jak už bylo řečeno…jste to Vy, pro které závod pořádáme, a dokud Vás to bude bavit, rezervujte si podzimní termín Žamberského duatlonu ve svých kalendářích.

 

30. ročník v číslech

Na start 30. ročníku se postavilo celkem 170 účastníků v hlavním závodě, 118 nadějných závodníků v závodu žactva, 14 štafet a přibližně 50 těch nejmenších dětí závodících v MINIDUATLOU. 

Závodilo se celkem ve 22 kategoriích jednotlivců a 2 kategoriích štafet.  Vítězství v hlavním závodě vybojoval Vojta Bednarský  z TINAN TRILIFE Zlín a Pavlína Poláčková z KONRAD TOOLS teamu.

 

Moje další slova budou děkovná. 

 

Už 30 let je Žamberský duatlon spojován s krásným prostředím zámeckého parku. Děkuji panu Davidu Parishovi, který nám zde každoročně umožnuje tento závod uspořádat.

 

Děkuji všem dobrovolníkům a Městské policii Žamberk za jejich pomoc při zajištění bezpečného průjezdu cyklistickou částí a občanům města za ohleduplnost a pochopení s dočasným omezením. 

 

Děkuji všem kamarádům a známým, kteří dobrovolně pomáhají s přípravou a organizací v den závodu.  Je Vás více než 100 a Vaší pomoci si nesmírně vážíme.

 

Děkuji Tomáši Slavatovi za jeho nezištnou každoroční pomoc při organizaci dětských závodů.  Za ceny pro dětské závodníky a kolo věnované do dětské tomboly.

 

Děkuji za podporu městu Žamberk a Vám sponzorům a partnerům závodu.

Díky Vám jsme se se dostali až ke 30.ročníku a ten letošní, jubilejní, mohli uspořádat.

 

Budeme rádi, když nám zachováte přízeň i do dalších let.

Termín 31. ročníku Žamberského duatlonu  - sobota 18.9.2021,Žamberský park.

 

                                     

                                                           Tomáš Strnad za pořadatelský 3D Fitness Race Team

 

 

Sponzoři 2020
2020 poděkování 1
2020_poděkování 2
2020_poděkování 3
2020_poděkování 4
2020_poděkování 5
2020_poděkování 6
Zpět