30. ročník Žamberského duatlonu

 

 27. října 1991 /19. září 2020

 

Každý ročník je něčím jedinečný, ale ten první – tam kde to všechno začalo, na ten se nezapomíná. Na startu 10 závodníků, kola opřena o strom……

Uplynulo 30 let od startu prvního ročníku. Za tu dobu se 2 x měnila cyklistická část, došlo na úpravu běžecké části a přibyly další aktivity.

Přestože je Žamberecký duatlon od roku 2011 pořádán jako Mistrovství ČR, jsou to především hobíci a všichni milovníci běhu, jízdy na kole a pohybu vůbec, pro které závod pořádáme.

 

Přijďte v sobotu 19. září do zámeckého parku v Žamberku aktivně „oslavit“ 30. ročník Žamberského duatlonu.

 

Čeká Vás opět příjemný běh po parkových cestách na přehledném a divácky zajímavém okruhu , spravedlivá, mírně kopcovitá cyklistická část po uzavřených silnicích II. a III.třídy mezi Žamberkem, Letohradem a Písečnou, přátelská atmosféra a povzbudivé slovo neúnavného komentátora Míry Jirčíka.

 

Připravili jsme již v pořadí 27.finišérského triko - letošní s motivem jubilejního 30. ročníku.

 

Chcete-li mít jistotu tohoto trička z kvalitního funkčního materiálu MCRO,  je potřeba se přihlásit do 1. září a uhradit startovné.

Přihlášky: http://www.czechtriseries.cz/registration/new?raceId=4979

 

Novinkou letošního ročníku je možnost objednání funkčního trička i pro dětský závod za příplatek 200 Kč k základnímu startovnému. Jelikož jsou tato trika na objednávku, budou vyrobena pouze pro přihlášené závodníky s uhrazeným startovným do 1. září 2020.

 

Jako dárek jsme pro dětské závodníky připravili klíčenku – jak jinak než s motivem 30. ročníku.

 

Stejně jako v loňském roce, bude i letošní 30. ročník natáčet Česká televize. Dvaceti minutový záznam z průběhu celého závodu poběží v několika reprízách na ČT SPORT.

 

Více o závodu, jeho historii, fotodokumentaci a kompletní informace na www.duatlonzamberk.cz

Těšíme se na Vás

Tomáš Strnad

History
Pozvánka
Zpět